Garažové brány

Kvalita, ktorá má značku

Sekciové garážové brány Wiśniowski pre civilný sektor sa vyrábajú z dvojplášťových panelov, z pozinkovaného farbeného plechu spevneného 5- násobným prelisovaním v mieste montáže pántov. Sú vyplnené tvrdou polyuretánovou penou s hrúbkou 40mm. Vysoká odolnosť všetkých materiálov proti korózii, perfektne navrhnutá konštrukcia umožňujúca pri otváraní vodorovný pohyb sekcií popod strop miestnosti a úsporná údržba zaručujú dlhoročný bezporuchový chod a kladú minimálne požiadavky na spoľahlivú prevádzku.

wisniowski

Trvácna kvalita a pevná konštrukcia

Spoločnosť Wiśniowski so svojou 25 ročnou tradíciou v stavebnom odvetví sa stala poprednou značkou vo výrobe bezpečnostných garážových brán, oplotenia a vchodových dverí. Výrobne centrum sa píši kvalitou s najvyšším štandardom a nepretržitým zdokonaľovaním personálu, výrobkov a technologických liniek.

Sklápacia brána Connect s ozdobnými aplikáciami

Novinkou roku 2015 na týchto bránach sú ozdobné aplikácie medzi panelmi krídla – vyrábané vo farbách napodobňujúcich drevo alebo nerezovú oceľ. Efekt môže byť prekvapujúci. Tento zdanlivo neveľký zákrok mení plochu krídla garážových brán na efektný prvok fasády.

 

Tipy garážových brán Wiśniowski

brana-uchytna
brana-roletova
brana_vyklapacia